Webform Campaign Monitor (7.x-2.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Name
ru: Название

en: Lists
ru: Списки

en: Webform
ru: Веб-форма
