Webform Campaign Monitor (7.x-2.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Name
sk: Názov

en: Webform
sk: Webformulár
