Webform Campaign Monitor (7.x-3.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Name
hu: Név

en: Lists
hu: Listák

en: Webform
hu: Űrlap

en: Checked by default
hu: Alapértelmezés szerint bejelölve
