Webform Campaign Monitor (7.x-3.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Email address
pt: Endereço de email

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Name
pt: Nome

en: Lists
pt: Listas

en: Webform
pt: Formulário

en: Checked by default
pt: Marcado por defeito
