Webform Campaign Monitor (7.x-3.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Email address
vi: Địa chỉ thư điện tử

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Name
vi: Tên

en: You are now subscribed to the "@list" list.
vi: Bây giờ bạn đã đăng ký danh sách "@list"
