Webform Capture+ (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Save
pt: Guardar

en: Notes
pt: Anotações

en: Mode
pt: Modo

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Countries
pt: Países

en: API key
pt: Chave API

en: Select
pt: Selecionar
