Webform Capture+ (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Field
ta: புலம்

en: Save
ta: சேமி

en: Mode
ta: முறை

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு
