Webform Capture+ (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Field
hr: Polje

en: Save
hr: Spremi

en: Notes
hr: Bilješke

en: Mode
hr: Režim

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina
