Webform Capture+ (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Field
hu: Mező

en: Save
hu: Mentés

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Mode
hu: Mód

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Countries
hu: Országok

en: API key
hu: API kulcs

en: Select
hu: Kiválasztás
