Webform Capture+ (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Field
id: Bidang

en: Save
id: Simpan

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: API key
id: Kunci API

en: Select
id: Pilih
