Webform Capture+ (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Language
pl: Język

en: Field
pl: Pole

en: Save
pl: Zapisz

en: Notes
pl: Notatki

en: Mode
pl: Tryb

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Countries
pl: Kraje

en: API key
pl: Klucz API

en: Select
pl: Wybierz
