Webform Capture+ (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Language
te: భాష

en: Field
te: ఖాళీ

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Select
te: ఎంచుకోండి
