Webform Capture+ (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Field
fr: Champ

en: Save
fr: Enregistrer

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Countries
fr: Pays

en: API key
fr: Clé d'API

en: Select
fr: Sélectionner

en: Allowed fields
fr: Champs autorisés

en: API Settings
fr: Paramètres de l'API
