Webform Capture+ (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Language
he: שפה

en: Field
he: שדה

en: Save
he: שמירה

en: Notes
he: הערות

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Countries
he: מדינות

en: Select
he: בחר
