Webform Capture+ (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Field
sv: Fält

en: Save
sv: Spara

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Mode
sv: Läge

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Countries
sv: Länder

en: Select
sv: Välj

en: API Settings
sv: API-inställningar
