Webform Capture+ (7.x-1.3-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Language
et: Keel

en: Field
et: Väli

en: Save
et: Salvesta

en: Mode
et: Viis

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Countries
et: Riigid

en: Select
et: Vali
