Webform Capture+ (7.x-1.3-beta1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Field
ro: Câmp

en: Save
ro: Salvare

en: Notes
ro: Note

en: Mode
ro: Mod

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: API key
ro: Cheia API

en: Select
ro: Alege
