Webform Capture+ (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Language
be: Мова

en: Field
be: Поле

en: Save
be: Захаваць

en: Notes
be: Заўвагі

en: Mode
be: Лад

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Select
be: Выбраць
