Webform Capture+ (7.x-1.3-beta1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Field
da: Felt

en: Save
da: Gem

en: Notes
da: Noter

en: Mode
da: Tilstand

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Countries
da: Lande

en: API key
da: API-nøgle

en: Select
da: Vælg

en: The settings have been updated.
da: Indstillingerne er blevet opdateret.
