Webform Capture+ (7.x-1.3-beta1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Field
sk: Pole

en: Save
sk: Uložiť

en: Notes
sk: Poznámky

en: Mode
sk: Režim

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Countries
sk: Štáty

en: API key
sk: API kľúč

en: Select
sk: Zvoľte

en: API Settings
sk: Nastavenia API
