Webform Chart (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Global settings
bo: སྤྱི་ཁྱབས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན
