Webform Chart (7.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: None
de: Keine

en: Required
de: Erforderlich

en: Global settings
de: Globale Einstellungen

en: Not Installed
de: nicht installiert

en: Installed
de: Installiert

en: Webform
de: Webformular

en: Chart
de: Diagramm
