Webform Chart (7.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: None
eo: Neniu

en: Required
eo: Bezonata

en: Global settings
eo: Globalaj agordoj

en: Optional
eo: Nedeviga

en: Chart
eo: Diagramo
