Webform Chart (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: None
he: ללא

en: Required
he: נדרש

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Installed
he: מותקן

en: Webform
he: טופס - Webform
