Webform Chart (7.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Required
hi: ज़रूरी

en: Global settings
hi: वैश्विक सेटिंग्स

en: Optional
hi: वैकल्पिक

en: Installed
hi: संस्थापित
