Webform Chart (7.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Optional
kn: ಐಚ್ಛಿಕ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Chart
kn: ಚಾರ್ಟ್
