Webform Chart (7.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: None
sl: Brez

en: Required
sl: Obvezno

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Installed
sl: Nameščeno
