Webform Chart (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: None
vi: Không có

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Global settings
vi: Thiết đặt toàn cục

en: Optional
vi: Tùy chọn

en: Installed
vi: Đã cài đặt
