Webform Chart (7.x-1.0-rc2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: None
cy: Dim

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Global settings
cy: Gosodiadau eang

en: Optional
cy: Dewisol

en: Webform
cy: Ffurf gwe
