Webform Chart (7.x-1.0-rc2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Required
es: Obligatorio

en: Global settings
es: Opciones globales

en: Optional
es: Opcional

en: Not Installed
es: No instalado

en: Installed
es: Instalado
