Webform Chart (7.x-1.0-rc2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Global settings
gl: Configuración global

en: Optional
gl: Opcional

en: Installed
gl: Instalado

en: Webform
gl: Formulario web
