Webform Chart (7.x-1.0-rc2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: None
id: Tiada

en: Required
id: Wajib

en: Global settings
id: Pengaturan global

en: Optional
id: Pilihan

en: Installed
id: Terinstal
