Webform Chart (7.x-1.0-rc2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Required
km: ទាមទារ

en: Global settings
km: ការ​កំណត់​សកល

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង
