Webform Chart (7.x-1.0-rc2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: None
lv: Nav

en: Required
lv: Obligāts

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Installed
lv: Instalēts

en: Webform
lv: Webforma
