Webform Chart (7.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: None
pl: Brak

en: Required
pl: Wymagane

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Not Installed
pl: Nie zainstalowano

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Webform
pl: Formularz
