Webform Chart (7.x-1.0-rc2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Required
pt: Obrigatório

en: Global settings
pt: Definições globais

en: Optional
pt: Opcional

en: Not Installed
pt: Não instalado

en: Installed
pt: Instalado

en: Webform
pt: Formulário
