Webform Chart (7.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Required
sk: Povinné

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Not Installed
sk: Nie je nainštalované

en: Installed
sk: Inštalované

en: Webform
sk: Webformulár
