Webform Chart (7.x-1.0-rc2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Required
ta: தேவை

en: Global settings
ta: தளமுழுமைக்குமான அமைவுகள்

en: Optional
ta: விருப்புரிமை

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது
