Webform Chart (7.x-1.0-rc2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Required
th: จำเป็น

en: Global settings
th: ตั้งค่าทั่วไป

en: Optional
th: ไม่จำเป็น

en: Installed
th: ติดตั้ง
