Webform Chart (7.x-1.0-rc3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Required
ar: ضروري

en: Global settings
ar: إعدادات عامة

en: Optional
ar: اختياري

en: Installed
ar: مثبت
