Webform Chart (7.x-1.0-rc3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: None
ast: Nengún

en: Required
ast: Requeríu

en: Global settings
ast: Preferencies globales

en: Optional
ast: Opcional

en: Installed
ast: Instaláu
