Webform Chart (7.x-1.0-rc3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: None
et: Puudub

en: Required
et: Kohustuslik

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Optional
et: Valikuline

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Webform
et: Veebivorm
