Webform Chart (7.x-1.0-rc3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: Installed
eu: Instalatuta
