Webform Chart (7.x-1.0-rc3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Required
fi: Pakollinen

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset

en: Optional
fi: Valinnainen

en: Installed
fi: Asennettu

en: Webform
fi: Verkkolomake
