Webform Chart (7.x-1.0-rc3) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Required
fr: Requis

en: Global settings
fr: Paramètres globaux

en: Optional
fr: Facultatif

en: Not Installed
fr: Non installé

en: Installed
fr: Installé

en: Results as charts
fr: Résultats au format graphiques
