Webform Chart (7.x-1.0-rc3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: None
hr: Nema

en: Required
hr: Nužno

en: Global settings
hr: Opće postavke

en: Optional
hr: Prouvoljno

en: Installed
hr: Instaliran
