Webform Chart (7.x-1.0-rc3) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Required
it: Obbligatorio

en: Global settings
it: Impostazioni globali

en: Optional
it: Opzionale

en: Installed
it: Installato
