Webform Chart (7.x-1.0-rc3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: None
ja: なし

en: Required
ja: 必須

en: Global settings
ja: 共通の設定

en: Optional
ja: 任意

en: Not Installed
ja: 未インストール

en: Installed
ja: インストール済み

en: Webform
ja: ウェブフォーム
