Webform Chart (7.x-1.0-rc3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Global settings
jv: Sétingan global

en: Optional
jv: Ora kudu

en: Installed
jv: Dipasang
