Webform Chart (7.x-1.0-rc3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Required
ku: پێویستە

en: Global settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە
